З історії школи………

Картинки по запросу символ бобрика броварського району

1 вересня 1971 року відбулося урочисте відкриття нової Бобрицької восьмирічної школи. Без перебільшення можна сказати, що це стало знаменною подією в житті села.

До 1973 року директором школи працював Мовчан Архип Архипович, в 1973 році школа реорганізовується у повну середню з десятирічним терміном навчання, хоча на кінець серпня 1973 р. дев’ятого класу ще не було набрано.

У 1975 році відбувся перший випуск десятого класу Бобрицької десятирічки у кількості 36 учнів.

У 1976р. атестат про повну середню освіту отримав 41 учень. З відкриттям 9-10 класів зросла й загальна кількість школярів

У 1974р. вона становила 400, а в 1976р.- 422 учні.

У Бобрицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів нині навчається 231 учнень (4 класи школи І ступеня, 7 класів школи ІІ-ІІІ ступенів). Педколектив нараховує 25 вчителів, технічний персонал – 16 осіб. Середній вік педагогів – 45 років. 6 вчителів мають вищу кваліфікаційну категорію, з них мають звання «старший учитель» – 2, звання «учитель-методист» – 1, 10 педагогів мають І кваліфікаційну категорію, 3 – ІІ кваліфікаційну категорію, 6 спеціалістів.

Навчальна база: 16 навчальних кабінетів, слюсарна та столярна майстерні, кабінет обслуговуючої праці, комп’ютерний клас, бібліотека, спортзал, тренажерний зал, музеї: «Світлиця», «Олімпійської слави», актовий зал, їдальня.

Вихованці школи активно беруть участь у районних, обласних, Всеукраїнських та міжнародних змаганнях із тенісу, футболу, баскетболу та лижних перегонів, де нерідко ставали переможцями та призерами.

Картинки по запросу бобрицька ЗОШ Броварського району