Вітаємо  переможців І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

Картинки по запросу вітаємо з перемогою

*    Жук Артем ( 6 клас) – математика

• Чернуха Даніїл ( 7 клас) – математика, укр.мова та  література, зарубіжна література.

• Романюк Олександр ( 8 клас) – математика, хімія, біологія, укр.мова та література, історія України.

• Топіха Артем  ( 8 клас) – зарубіжна література.

• Скоробагатько Дмитро ( 8 клас) – російська мова.

• Ходос Марина ( 9 клас) – математика, хімія, укр.мова та література, правознавство, російська мова.

• Чернуха Денис ( 9 клас) – історія України.

• Проценко Аліна ( 10 клас) – математика, біологія, екологія, правознавство, англійська мова.

• Лукашенко Ігор ( 10 клас) –  укр.мова та література, історія України, російська мова.

• Литвин Марія ( 11 клас) – обслуговуюча праця.

• Артем’єв Віталій ( 11 клас) – російська мова.

Не можна  не відзначити ученицю 10 класу Проценко Аліну, яка зайняла 2 місце в обласній олімпіаді з правознавства.

ВІТАЄМО!!!

Віримо, що твої плани, мрії та задуми будуть такими ж успішними та перспективними, як і твоя перемога в  інтелектуальному випробуванні.

Успіхів Тобі, творчих злетів і перемог.   Картинки по запросу анімація букет квітів