Картинки по запросу референдум проголошення незалежності україни

День вишиванки

Картинки по запросу день вишиванки

Вишивання моє, вишивання…
Чорний – сум, а червоний – кохання.
Синій – небо, зелений – буття.
Вишиванка – це наше життя!

Не перший рік у нашій школі, як і у всій Україні, відзначають День вишиванки. І цього року учні, вчителі та батьки школи долучилися до акції “Одягни вишиванку” у третій четвер травня. Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось вдягнув улюблену вишиванку. Але всі були єдині у думці, що таке свято об’єднує і вчителів, і  учнів різних класів.

Вітаємо усіх зі святом! Слава Україні!

p1250336p1250337p1250339p1250338

Ми пам’ятаємо!!!

Картинки по запросу 9 травня

Страшна і кривава була Друга світова війна – найжорстокіша з війн в усій історії людства. Втягнувши у свій кривавий мир майже всі народи світу, вона принесла на нашу землю страшні руїни, знищила неоцінені скарби, які людство накопичувало багато століть.
9 травня – День Перемоги – свято і світле, і сумне одночасно. З одного боку, наша армія здобула перемогу, звільнила нашу країну. Але все це дуже дорогою ціною – мільйонів життів, річок сліз і безліччю покалічених доль. Подякувати ветеранам – живим і померлим – за їхній подвиг у день 9 травня – найменше, що ми можемо зробити.
Напередодні свята кожен клас виготовив тематичні стінгазети, а класні керівники 1-11- х класів провели урок пам’яті «Свято зі сльозами на очах».
Також учнівський та педагогічний колектив нашої школи приєднався до сільських заходів із вшанування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом.
Старшокласники та педагогічний колектив школи взяли участь у покладанні квітів до Меморіалу на честь загиблих у війні та вшанували пам’ять хвилиною мовчання.

p1250274p1250294p1250305p1250302

“31 річниці Чорнобильської катастрофи присвячується”

Похожее изображение

26 квітня 1986 року. Ця дата навіки записана в історію людства чорними буквами. Це трагедія, з якою не зрівняється жодна відома до цих пір катастрофа.
З нагоди відзначення сумної для історії України дати – Дня Чорнобильської трагедії та з метою формування і розвитку патріотичного та екологічного виховання учнів у нашій школі під керівництвом педагога-організатора Лісовської О.М.  проведено виховний захід «Чорнобильська трагедія: погляд через роки», де мова йшла про події 26 квітня 1986 року, про наслідки аварії на ЧАЕС, захід супроводжувався переглядом слайдів.
Під час заходу звучали пісні про Чорнобиль. Присутні вшанували хвилиною мовчання ліквідаторів наслідків аварії. Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю. Священна пам’ять про всенародний подвиг ніколи не зітреться з історії людської, не згасне у віках.

p1250266p1250268p1250271p1250270

“Шевченківська декада 2018”

 ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу шевченко тарас картинки

Щороку на початку березня  в  КЗ « Бобрицькому НВО ЗЗСД-ЗДО» відбувається низка заходів, яку традиційно називають Шевченківською декадою.
Розпочався тиждень 12.03.08. урочистою лінійкою «Шевченкіана-2018»   де було оголошено про відкриття Шевченківської декади  та ознайомлено з планом заходів. Класними керівниками були проведені виховні години «Ми чуємо тебе, Кобзарю»
Також було проведено конкурс дитячих малюнків «І мене в сім’ї великій…».
Учні  демонстрували свої акторські здібності під час уроку-вистави «Зустріч із Шевченковими героями». Мета цього заходу: повторити й узагальнити матеріал про творчість Т. Шевченка, розвивати логічне мислення,  навички виразного читання напам’ять, акторські та ораторські здібності; виховувати естетичний смак, свідому громадянську позицію, кращі людські якості.
Слово безсмертного Кобзаря і досі вражає серця юних школярів образністю, мудрістю, силою віри у майбутнє України. Вірші, уривки з поем емоційно звучали на конкурсі майстрів виразного читання «Оживають сторінки з Кобзаря». У конкурсі взяли участь учні 1 – 9-х класів.
Учні 10 класу прийняли участь в районній акції «Шевченківські читання», де представили нашу рідну школу на досить високому рівні.
 Закінчувалась  Шевченківська декада яскравою поїздкою учнів до парку ім.      Т.Шевченка і урочисте покладення квітів до  пам’ятника.
Шевченківські тижні пройшли на високому рівні. Усі заплановані заходи було проведено вчасно і результативно. Учні із задоволенням брали участь у роботі та показали добрі знання із життєвого і творчого шляху Тараса Шевченка, За що були і нагороджені на урочистій лінійці під час підведення підсумків (23.03.08)
Таким чином, творчість Т. Шевченка є імпульсом до розуміння суті української історії, життя народу. Із упевненістю можна говорити, що «Шевченко виступає сьогодні духовним будівничим нашої держави», через сприйняття поетової спадщини народ України «національно самостверджується, морально зміцнюється, духовно очищується».

p1240984p1240953p1240969img_0322

 

 

 

 

“147 річниця з дня народження Лесі Українки.”

Картинки по запросу леся українка поетична квітка україни

Є люди, як свічки,- згорають, відходять у небуття.Є люди, як зірки,-
горять і світять все життя.

Зіркою такої величини для всіх українців є поетеса Леся Українка. Кожним словом, кожним променем думки, кожним болем своїм живе в душі нашого народу ця людина. З не такої вже й далекої минувшини, проте вже мовби крізь серпанок легендарності, проступає до нас образ поетеси, образ ніжний і чистий.
26.02.2018 року в КЗ “Бобрицьке НВО ЗЗСД-ЗДО” відбувся відкритий виховний захід, присвячений 147 річниці з Дня народження геніальної поетеси Лесі Українки.
Разом із вчителем української мови та літератури Обіух М.К. учні  підготували вірші.
Актову залу святково прикрасили вишитими рушниками, серветками, ілюстраціями, виставкою збірок творів поєтеси.
Шкільний бібліотекар Богданович Г.Г. провела з учнями літературну вікторину за творчістю нашої землячки. Захід пройшов урочисто, святково з великою шаною і повагою до творчості і до людини Лариси Петрівни Косач.

p1240884

p1240881

p1240907

p1240882

” А сотню вже зустріли небеса…”

Картинки по запросу небесна сотня

 Небесна сотня… Ангели, що боронили столицю нашої держави, стояли за наші права і свободи на Майдані Незалежності чотири роки тому. Палкі серця, сповнені любові до свого народу, які не боялись зустрічі із смертю. Серця, які, навіть злетівши у небо білокрилими ангелами, не загасили свого полум’я на землі..
Сьогодні в КЗ “Бобрицькому НВО ЗЗСД-ЗДО”  відбувся вечір-реквієм в пам’ять про Небесну сотню. Ми вкотре згадали усі ці трагічні події.
Учні підготували літературно-музичні композиції з хронологією подій, що відбувалися у Києві  з листопада по лютий 2014 року ,продемонстрували відеоролики подій ,які відбулися на майдані Незалежності , учні декламували вірші, співали патріотичні пісні, шкільний бібліотекар Богданович Г.Г. підготува виставку  “У боротьбі за Україну” експонати, фото представлені героями Майдану та бійцями Східного фронту.
Не можна не відзначити учнів 7 класу під керівництвом класного керівника Обіух М.К. які підготували відкриту виховну годину «Герої Небесної Сотні”.  Учні переглянули відеопрезентації, виступили із повідомленнями про життєвий шлях героїв, прочитати напам’ять поезії.
 Всі присутні вшановували пам’ять героїв Небесної сотні хвилиною мовчання та запалюванням свічок біля меморіалу Небесної сотні.

 p1240845p1240848

p1240854

p1240852

День пам’яті Героїв Крут

Картинки по запросу день памяті героїв крут картинки

Незважаючи на те, що бій під Крутами не мав визначального воєнного значення, 

для українського народу він став символом героїзму і жертовності

молодого покоління у боротьбі за незалежність України.

29 січня, в Україні вшановують пам’ять Героїв Крут – близько трьохсот київських студентів, гімназистів, курсантів, які у січні 1918 стали на захист Української Народної Республіки від більшовицького наступу.
Битва під Крутами – один із важливих сюжетів сучасної української історичної пам’яті,  який вже давно перестав сприйматись  як  рядова  історична  подія. То ж 29 січня в КЗ ” Бобрицьке НВО ЗЗСО-ЗДО” відбулися  заходи щодо відзначення подвигу героїв:
           -тематична лінійка «Пам’ятаємо героїв Крут»,
          – виховні  години  «Вони  загинули за Україну»,
          – уроки  історії  «Історична драма «Крути».
Учні нашої школи, а саме: Проценко А., Горбатко П., Ткачекно Д., Топіха А., Суховій А.,  під керівництвом директора школи Гарачука О.В. відвідали регіональну краєзнавчу конференцію учнівської молоді, присвячену 100 – річчю бою під Крутами ” Шляхами Героїв Крут”  яка відбулася в с. Літки ( Курган).
Щирі слова вдячності хотілося б висловити  Горбатко М.  (батьку Горбатку П.)  за допомогу з транспортом в   с. Літки  та матеріальну підтримку.

%d0%b8%d0%b7%d0%be%d0%b1%d1%80%d0%b0%d0%b6%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d0%b5-005%d0%b8%d0%b7%d0%be%d0%b1%d1%80%d0%b0%d0%b6%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d0%b5-033%d0%b8%d0%b7%d0%be%d0%b1%d1%80%d0%b0%d0%b6%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d0%b5-038%d0%b8%d0%b7%d0%be%d0%b1%d1%80%d0%b0%d0%b6%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d0%b5-051

день Соборності  України

Картинки по запросу день соборності україни

З метою поглибити знання учнів про історію виникнення свята Соборності України, ознайомити з цікавими фактами про Україну, її визначних діячів; виховувати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики в школі було проведено ряд заходів до Дня Соборності України, а саме:
 • загальношкільну лінійку,
 • тематичні виховні години,
 • відеолекторій,
 • виставка літератури в шкільній бібліотеці,
 • о 14.20 розпочався спортивно-виховний захід з баскетболу  присвячений дню Соборності України. ( між учнями 8-11 класів).

  img_0947dsc02938

 Чорнобиль – скорбота пам’яті людської

Картинки по запросу чернобыль память картинки

26 квітня 2016 року до 31- річниці Чорнобильської трагедії у закладі було проведено лінійку – реквієм «Мій біль – Чорнобиль».
Вчителі ознайомили учнів з історією трагедії, яка трапилась на Чорнобильській атомній станції, нагадали про події того дня, розповіли про ліквідаторів аварії та про сьогодення ЧАЕС. Вдалим обрамленням реквієму були документальні факти – демонстрація уривків із фільмів: «Прип’ять сьогодні та вчора», «Героям Чорнобильської трагедії присвячується». . Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх, хто згорів у реакторі, хто помер від великої дози опромінення, рятуючи світ від радіаційної чуми. Протягом всього заходу палала свіча пам’яті.
Чорнобильська біда надовго залишиться у нашій пам’яті. Не один рік ми будемо відчувати на собі її наслідки, ще довго чутимемо її дзвони. Вони лунатимуть за тими, кого вже немає, хто заплатив за чиюсь помилку своїм здоров’ям, життям.
Доземно схиляємося в подяці перед ліквідаторами цієї страшної аварії. Перед живими. Перед пам’ятю дочасно померлих від радіаційного смерчу.

img_2247

img_2245

День гідності і свободи

Похожее изображение

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Свято встановлене з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року.
     В нашій школі 21 листопада 2017 року пройшли заходи щодо відзначення та вшанування подій 2004, 2013-2014 років, що відбулись в нашій країні.
 З нагоди цього свята в нашій школі протягом тижня пройшла низка заходів. Урочиста лінійка, де  згадали події Майдану і вшанували пам’ять загиблих в ті дні. В  початкових класах провели інформаційні хвилинки, для учні 7-8 класів продемонстрували документальний фільм “Зима, що нас змінила” про події на Майдані.

img_2178

img_0947

Шевченкіана 2017

Похожее изображение

 З 10 березня по 17 березня 2017 р. в Бобрицькій ЗОШ відбулися дні вшанування славетного сина українського народу Тараса Шевченка.

З 10 березня в школі стартували заходи, приурочені відзначенню 203-річниці Тараса Шевченка.

 • Учні школи переглядали протягом тижня кінофільми: “Шевченко-Художник”, ” Життєвий шлях Т.Г. Шевченка”.
 • Кожний клас в своїй класній кімнаті  підготували “Шевченківський покуть”.
 • Відбувся конкурс ребусів і кросвордів, складених учнями ” Шевченкіана допитливих”.
 • Учні підготували газети ” Шевченкова криниця”.
 • 16.03.17 відбувся конкурс виразного читання “Оживають сторінки із Кобзаря”.
 • В 9 класі відбувся  урок-вистава ” Зустріч із Шевченковими героями”.

p1230513p1230517p1230530p1230535

 

 Тиждень рідної мови 

Картинки по запросу рідна мова
З 20 по 24 лютого в нашій школі проходив тиждень рідної мови. У рамках тижня пройшло багато різноманітних заходів.   
  Яскраві учнівські стін-газети, присвячені рідній мові, і сьогодні милують око і вражають цікавим матеріалом.  Розпочався тиждень  загальношкільною лінійкою де було оголошено план проведення тематичного тижня.
В школі відбувся конкурс римачів “Краса слова” . Учні 9 класу підготували твір-есе на тему “Українська мова-мова калинова…. ти життя духовності основа”.
           Активну участь в тематичному тижні взяли і початкові класи, які підготували  долоньки з епітетами про рідну мову і презентували  біля своєї класної кімнати.
Не можна не відзначити активну роботу вчителя української мови та літератури Обіух М.К. яка підготувала неймовірно цікаву  лінійку, як урочисте закриття тижня рідної мови.

img_1173p1230314p1230312

День пам’яті Героїв Небесної Сотні 

Картинки по запросу день пам'яті героїв небесної сотні
День пам`яті Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.
   Цей день став символом великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави. Вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, і у нашій школи.
     Сьогодні для усіх день почався з виконання Державного Гімну України, а  також запаленням свічки пам’яті. В селі відбувся урочистий   мітинг-реквієм біля пам’ятника Героям Небесної Сотні, де учням провели короткий екскурс в історію Революції Гідності, згадали героїв Небесної Сотні, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв,  діти поклали  квіти до пам’ятного знака.
А також всі присутні могли переглянути виставку в сільській бібліотеці, яка відбулася під гаслом ” В їхніх серцях жила Україна!”.

p1230273p1230300

p1230277

День пам’яті жертв Голокосту

 Похожее изображение

1 листопада 2005 року Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй ухвалила резолюцію, в якій постановила, що день 27 січня – це Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

        Голокост – масове знищення нацистами єврейського населення Європи під час Другої світової війни. В 1933-1945 роках 60 відсотків євреїв у Німеччині й  на захоплених нею територіях піддалися систематичним переслідуванням і знищенню.

       Учні  Бобрицької ЗОШ   не байдужі до усіх трагічних сторінок історії  нашої рідної країни. В школі по класах була проведена  інформаційна хвилинка до Міжнародного дня пам’яті жертв голокосту, діти запалили свічку пам’яті .  Вчителі з трепетом душі розповідали про жахливі події Другої світової війни на території України, про масові вбивства людей. Слухачі були дуже уважними і з тривогою в очах слухали інформацію.

img_1008 img_1020 img_0948

 

День Соборності України

 Картинки по запросу день соборності україни
З нагоди цієї пам”ятної дати директором школи Гарачук О.В.  була проведена урочиста лінійка. Короткий екскурс в історію держави майже столітньої давнини.
Декламування патріотичних віршів, виконання Державного Гімну України, перегляд виставки літератури – все це додає віри, що територіальна й національна єдність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

img_0947

img_0946

акція “ДОБРО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ”

Врятує світ краса –

Завжди так говорили.

Тепер врятує світ лиш доброта,

Бо однієї вже краси занадто мало.

Тож люди на Землі,

Спішіть добро творити,

Щоб нам не згинути у морі зла,

Щоб кожен міг серед краси прожити

У царстві справедливості й добра.

Картинки по запросу добро починається з тебе акція

Учні Бобрицької ЗОШ,  долучилися до щорічної благодійної акції “Добро починається з тебе” по збору подарунків до дня Св. Миколая.

img_1066img_1071

День Збройних Сил України — святковий день на честь ЗСУ. Встановлений постановою ВРУ 1993 року. Відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні Сили України»

Картинки по запросу 6 грудня

Відзначається урочистою церемонією покладання квітів до могили Невідомого солдата, божественною літургією. У війську проходять урочисті збори, церемонія вручення державних нагород та святковий концерт. Ввечері програма свята завершується святковим феєрверком у містах-героях та містах розташування керівних центрів українського війська.

В школі була проведена урочиста лінійка, діти молодших класів під керівництвом Гришаєнко А.А. переглядали фільм на дану тему.

img_1057

img_1055

Спортивно-патріотичне свято «Веселі старти» пройшло днями в Бобрицькій  ЗОШ І-ІІІ ст. Дійство об’єднало в цікавій боротьбі за перемогу учнів початкової школи.

Похожее изображение

 Година захоплюючої, емоційної боротьби принесли велике спортивне задоволення всім учасникам змагань, на спортивному майданчику панувала приємна, дружня атмосфера.

dsc02961dsc02970dsc02960dsc02966

З нагоди Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акта проголошення незалежності в школі були організовані інформаційно-просвітницькі заходи.  Була проведена лекція на дану тему , яка відбулася в музеї, щоб учні змогли повною мірою зануритися в історичні події. Також бібліотекар школи разом з дітьми підготували тематичну виставку книжок,  фотоматеріалів,творів мистецтва.

20160209_11225420160209_110502

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

З 21 по 26 листопада в школі відбувся тиждень пам’яті. Адже в понеділок була проведена загальношкільна лінійка на тему: «День Гідності і Свободи в Україні».  Також відбувся невеликий екскурс в історичні події, що відбулися….
Класними керівниками були проведені бесіди на тему: “Доленосні події в Україні на початку ХХІ століття”.img_0946img_1006
 Закінчився тиждень гідним вшанування пам’яті жертв   геноциду Українського народу – Голодомору 1932-1933 років, голодоморів 1921-1922, 1946 -1947 років в Україні.
На будівлі школи приспустити Державний Прапор України, діти долучились  до загальнонаціональної хвилини мовчання.  Був проведений урок   пам’яті  « Запали свічу пам’яті…» де діти переглядали презентацію на дану тему.  Ну і в закінчення ми засвітили свічку до вшанування пам’яті жертв.
img_0947

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Картинки по запросу тиждень пам'яті в школі

img_1021
28 жовтня відзначається День визволення України від фашистських загарбників.

Картинки по запросу день визволення україни від німецько-фашистських загарбників фото

 
Цей день було засновано згідно з указом президента “Про День визволення         України від фашистських загарбників” від 20 жовтня 2009 року “з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні”.
     Бобрицька ЗОШ  не забула про це свято тому ,бібліотекарем була оформлена книжкова виставка «…Це потрібно живим»  проведена лінійка, на якій виступив вчитель історії, а також були проведені відкриті уроки.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

P1220822

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

13 жовтня у школі з нагоди Дня Захисника України відбулося змагання на першість школи з гирьового спорту серед вчителів та юнаків.
Переможцем змагання став Завєдєєв Андрій Анатолійович, вчитель фізичного виховання.
Вітаємо переможця!

P1230104

День села – 2016

Село Бобрик було засноване за польськими джерелами близько 1610 року. Тут жили люди, які займались бобровим промислом. Пізніше це було типове козацьке військове поселення з 90% козацьким населенням. За часів виникнення села головним заняттям жителів було землеробство, основні землеробські культури — жито, овес, гречка, бобові, городина. Також було поширено тваринництво (домінувала велика рогата худоба і свині), садівництво (особливо у XVIII ст.), різноманітні промисли (насамперед дьогтярний і смолокурний), бджільництво.  З нагоди 650-річчя села учні та вчителі Бобрицької ЗОШ організували святковий концерт.

 P1220880 P1220902 P1220815

День звільнення с.Бобрик від німецько-фашистських загарбників

День звільнення с. Бобрик від німецько-фашистських загарбників

P1210436

P1210437

Виставка квіткових композицій                                  (1-11 кл.)

 

P1210514 P1210515

Нагородження військових – учасників бойових дій у зоні АТО та їх матерів

 

 

P1210594                                                         Збір солодощів, листів та оберегів для поранених бійців, які проходять лікування у госпіталі           м. Києва (1-11 клас, самоврядування школи)

P1210863 P1210879

     Військово-патріотична гра “Врятуй життя (10 клас, вчитель Завєдєєв А.А.)                                               

DSC01635                             Галерея рушників у початкових класах  

DSC01642                                                    Виступ учнів 4 класу на захисті проекту “Із Україною в серці” (вчитель Денисович А.В.)

                DSC01679DSC01692                                         DSC01690              Захист проекту “Обереги рідного дому в 3 класі” (вчитель Ганжа І.В.)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Виступи фольклорного колективу “Промінь” Бобрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Нежива В.В.)

 

 НЕБЕСНА СОТНЯ… ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

…і мовчки сотня непокорених героїв
відходила у чисті небеса,
і погляди знесилених мільйонів
дивились вслід братам, батькам, синам;

у темне небо по руках в відкритих трунах
до світу кращого крізь сльози матерів,
не буде прощення убивцям й нам не буде,
коли непомщеними лишаться всі ті, хто так любив,
хто не дістався правди, оступившись на півкроці,
хто згас за нас, недотягнувши до весни,
тримає курс у небеса славетна сотня,
землі своєї упокоєні сини.

горять серця, палають вільні душі,
зійшла зоря, гряде нове життя,
герої не вмирають, кличуть нас на барикади,
і хай прийме тіла їх мерзла ще земля,
витає дух нескореної волі,
гримлять щити, молитви і пісні,
рядами рівними між нас ідуть герої,
усі, хто голову поклав в ці темні дні.

 http://ogo.ua/articles/view/2015-02-20/48666.html
 DSC01989  DSC01990

 Свічка пам’яті в Бобрицькій школі

1456145515310

День рідної мови у 1-11 класах. Учні підготували вислови про мову, її вивчення, пошану.

  18 березня завершилася декада,  присвячена відзначенню днів пам’яті Т.Г.Шевченка, “Шевченкіана-2016”.  За ці дні діти створили своєрідний Шевченківський покуть у кожній класній кімнаті,  взяли участь у майстер-класі з інсценізації уривків творів Т. Шевченка (4-10 класи), провели конференцію з читання творів Кобзаря (вчителі української мови Обіух М.К., Федоровська К.І., вчителі початкових класів). Майстерне виразне читання творів змінювалося виконанням пісень на слова Т.Шевченка ученицями  4 класу та прекрасним звучанням бандури у виконанні гості, мами  учня 2 класу, викладача гри на бандурі Броварської школи мистецтв Бахметової  Світлани Андріївни. Учасники, учні 1-11 класів, мали змогу оцінити свої здібності майстерності виразного читання, насолодитися силою Шевченкового слова, повчитися виразного читання у старших .  А учениці 8 класу  продемонстрували  власний проект – мультимедійну презентацію «Музеї Т.Г.Шевченка в Україні».

DSC02211DSC02215

 Творчі здобутки учнів нашої школи, які займаються по класу бандури   музичного відділення школи мистецтв (викладач Бахметова С.А.) не можуть не тішити. 10 березня вони взяли участь у Всеукраїнському огляді-конкурсі юних бандуристів “Кобзарська юнь України”, яке традиційно збирає на Чернігівщині шанувальників бандурного мистецтва. Учні 4 класу нашої школи спробували свої сили  на такій шанованій сцені – і приїхали з нагородами: Пащенко Іван став лауреатом ІІІ премії в номінацї “Бандурист-інструменталіст”, а Жук Артем – переможцем у номінації “Бандурист-інструменталіст”. Бажаємо нашим вихованцям та їхньому наставнику наснаги на подальші перемоги та творчих успіхів!

winter 2016 078winter 2016 067

 У першості району зі стрільби з малокаліберної зброї серед учнівської молоді “Сапсан-2016” взяли участь 18 шкіл. Команда Бобрицької ЗОШ, до складу якої увійшли Білогуб Артем,  Кондратюк Іван, Ткач Анна та Романюк Артур, виборола VІІ місце в загальному командному заліку. За кількістю набраних балів в особистому заліку Романюк Артур посів ІІІ місце. Вітаємо!

P1220232

 

P1220272 P1220286 P1220291

 

Виступ фольклорного колективу “Промінь” на “Вернісажі талантів”

P1220636 P1220637

День вишиванки у Бобрицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів