Спортивне життя школи

2016-2017 н.р.

Картинки по запросу спортивне життя дітей у школі

На базі Бобрицької ЗОШ постійно проводяться спортивні змагання. Учні школи займаються в гуртках “Атлетизм – оздоровчий напрямок” (Завєдєєв А.А.), “Настільний теніс” (Завєдєєв А.В.) і є переможцями районних змагань. У школі створено Музей олімпійської слави, де можна ознайомитися з історією виховання олімпійських чемпіонів, наших земляків, світлинами  їхнього успіху на Олімпіадах, міжнародних змаганнях.

У березні в нашій школі проходила першість Броварського району з баскетболу. Результатами є ІІІ місце, яке посіли юнаки (молодші), та призове, І місце, яке вибороли дівчата (молодші), збірна школи.

P1220197 P1220203

12 березня у приміщенні Бобрицької ЗОШ  відбувся відкритий районний турнір ФСК Завєдєєвих  з настільного тенісу на честь чотирикратної параолімпійської чемпіонки Олександри Кононової. У турнірі брали участь 78 учасників з 22 команд із 9 населених пунктів області у чотирьох вікових групах . Вітаємо наших переможців: Крук Яна (8 клас) – І місце, Майор Анна (8 клас) – ІІ місце, Ромазанова Наталія (9 клас) – ІІІ місце.

P1220222

У першості району зі стрільби з малокаліберної зброї серед учнівської молоді “Сапсан-2016” взяли участь 18 шкіл. Команда Бобрицької ЗОШ, до складу якої увійшли Білогуб Артем,  Кондратюк Іван, Ткач Анна та Романюк Артур, виборола VІІ місце в загальному командному заліку. За кількістю набраних балів в особистому заліку Романюк Артур посів ІІІ місце. Вітаємо!