Monthly Archives: Січень 2017

Зустріч випускників

By   Січень 31, 2017

Картинки по запросу запрошення на зустріч випускників шкільний сайт

Шановні випускники!

Раді повідомити Вам, що 04 лютого 2017 року о 13:00 рідна школа буде чекати Вас на традиційну зустріч з випускниками!

Запрошуємо випускників  усіх років та всіх, хто бажає поринути у приємні шкільні спогади, згадати роки дитинства і юності, зустрітися з улюбленими вчителями.

Профорієнтація учнів

By   Січень 20, 2017

Картинки по запросу профорієнтація в школі шкільний сайт

В умовах коли щорічно  з’являються нові професії, коли наукова революція розвивається – ринок праці потребує старих та нових кадрів. Суспільство потребує роз’яснювальної роботи щодо професій, які є необхідними в нашій державі.

Тому  активну роботу з старшокласниками на дану тему проводить психолог Романенко Ю.М. відвідуючи  день відкритих дверей київських університетів та проведення бесід, тестувань та анкетування учнів.

6suwjat5p7m ibga0gkvy3e mb_3fo3c_0s muuy0_5xrak

Наші колядувальники

By   Січень 19, 2017

Похожее изображение

Бобрицький  фольклорний гурток “Промінь”  під керівництвом Неживою В.В. заколядували  в Національному музеї народної архітектури та побуту України в Пирогово.

А потім продемонстрували всім учням та вчителям на лінійці свої таланти і неймовірні костюми.

l2ip4hlhp6qimg_1113img_1120img_1122

ОБЕРЕЖНО!!!

By   Січень 16, 2017

Картинки по запросу обережно крига

З приходом холодної пори року гостро постає питання стосовно дотримання правил поведінки на водних об’єктах в зимовий період.
На превеликий жаль, щороку на льоду гине чимало людей: насамперед, рибалок, просто дорослих та дітей. Йдучи на зимову водойму, кожному потрібно бути вкрай обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на льоду, щоб не наражати на небезпеку себе й оточуючих.
Ступивши на кригу, звертайте увагу на наступне: чи утворюються під ногами тріщинки і які вони. Якщо довкола сліду утворилися колові тріщини, то слід відкинути й думку про перехід.
Тому будьте обачними і не випробовуйте міцність лишень сформованої криги ціною власного життя.