Monthly Archives: Листопад 2017

Профорієнтаційна робота

By   Листопад 28, 2017

Картинки по запросу профорієнтаційна робота в школі

Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться твоє подальше життя та як ти в ньому будеш себе почувати. Адже всім хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності.
Вперше питання вибору майбутньої справи постає перед школярами після закінчення 9 класу. Якщо учень вирішив закінчувати школу, то в 11 класі йому доведеться остаточно вирішувати, що робити: йти на роботу, вступати до вузу чи закінчувати курси.
Шкільний психолог та соціальний педагог  намагаються допомогти учням нашої школи зробити правильний вибір, тому в школі активно проводяться профорієнтаційні заходи, бесіди, учні відвідують день відкритих дверей в університетах.

img_2193 img_2204 img_2198 img_2201 img_2210 img_2205

День гідності і свободи

By   Листопад 24, 2017

Похожее изображение

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Свято встановлене з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року.
     В нашій школі 21 листопада 2017 року пройшли заходи щодо відзначення та вшанування подій 2004, 2013-2014 років, що відбулись в нашій країні.
 З нагоди цього свята в нашій школі протягом тижня пройшла низка заходів. Урочиста лінійка, де  згадали події Майдану і вшанували пам’ять загиблих в ті дні. В  початкових класах провели інформаційні хвилинки, для учні 7-8 класів продемонстрували документальний фільм “Зима, що нас змінила” про події на Майдані.

img_2178 img_2181 img_2180 img_0947

Всесвітній день дитини

By   Листопад 21, 2017
Картинки по запросу 20 листопада всесвітній день дитини

Людство зобов’язане дати дитині найкраще – Декларація ООН про права дитини.

Яка б не була розумна і талановита дитина, вона все ж потребує дорослу опіку й увагу, турботу, любов, захист і постійну підтримку. Ми люди і зовсім нелюдяно відмовляти нашим дітям у всьому цьому, особливо враховуючи ті реалії, які вперто супроводжують нас у нашому непростому світі.
Свято – Всесвітній день дитини виникло в середині минулого століття, а саме в 1954-му році, коли Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй затвердила свою резолюцію № 836 (IX), рекомендувавши всім країнам відзначати цей день, починаючи з 1956-го року.
Метою святкування Всесвітнього дня дитини є привернення уваги широкої громадськості, організацій та урядових установ до питань, спрямованим на практичну реалізацію заходів щодо забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.

 

Свято першокласників

By   Листопад 21, 2017
Похожее изображение
Нещодавно нас усіх сколихнуло свято великих білих бантів, вишиванок та квітів, але це не День знань, а справжній прийом першокласників до лав нашої школи.
     Наші першокласники вже три місяці  провчились в нашій школі, вони багато чому навчились, підросли, подружились один з одним і з радістю біжать до школи. На святі першачки довели батькам, вчителям, старшокласникам що вони з гордістю можуть нести звання «школяр». Вони отримали український коровай, як символ їхніх досягнень, адже тепер вони уже першокласники, хоча попереду ще дуже багато звершень та веселого шкільного життя.

img_2176 img_2174 img_2172 img_2175

Конкурс з української мови ім. Петра Яцика

By   Листопад 16, 2017

Картинки по запросу переможці

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика — конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.
Вітаємо переможців І етапу Міжнародного  конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
 • Новак Катерина Артемівна ( 4 клас)
 • Батуріна Валерія Сергіївна ( 6 клас)*
 • Лукашенко Ігор Петрович ( 10 клас)

p1240682

Віримо, що ваші плани, мрії та задуми будуть такими ж успішними та перспективними, як і ваша перемога в  конкурсі.

Успіхів Вам, творчих злетів і перемог.  

Картинки по запросу квіти анімація

 

Золота осінь

By   Листопад 13, 2017

Картинки по запросу осінь картинки дитячі

Дуже цікаве і незабутнє свято відбулося в учнів початкових класів. Чарівниця-осінь не тільки пройшлася селом , але й завітала до нашої школи.  З особливим смаком був прикрашений актовий зал, що додало святу особливої атмосфери. Всі почувалися, наче в справжній осінній казці. Всі учні не тільки залюбки приймали участь у святі, а й почувалися справжніми артистами. Цей виховний захід надовго залишиться у пам’яті та серцях учнів 1-4 класів.

img_2126 img_2130 img_2133 img_2129 img_2134 img_2125

 

Всеукраїнський радіодиктант

By   Листопад 13, 2017

Картинки по запросу день писемності

9  листопада наша держава відзначає День української писемності та мови, на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія.
Символічно, що в цей день вже 17 рік поспіль проводиться унікальний захід – Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, який започатковано ще у 2000-му році.
Бобрицька ЗОШ І-ІІІ ступенів не могла не долучитися до цього унікального заходу, тому дружнім учнівським і педагогічним колективом ми  писали радіодиктант.

p1240672 p1240671 p1240674 p1240673

 

Зірковий олімп

By   Листопад 8, 2017

Картинки по запросу золотые звезды картинки

З метою виявлення, підтримки, розвитку обдарованих учнів, підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних дисциплін, стимулювання творчого самовдосконалення дітей проводяться Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів. Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів проводяться в чотири етапи:
I (перший) етап – шкільні на базі школи;
II (другий) етап – міські;
III (третій) етап – обласні;
IV (четвертий) етап – на державному рівні.

 Адміністрація школи вітає переможців І етапу олімпіад з базових дисциплін:

 • Жук Артем ( 6 клас) – математика
 • Чернуха Даніїл ( 7 клас) – математика, укр.мова та  література, зарубіжна література.
 • Романюк Олександр ( 8 клас) – математика, хімія, біологія, укр.мова та література, історія України.
 • Топіха Артем  ( 8 клас) – зарубіжна література.
 • Скоробагатько Дмитро ( 8 клас) – російська мова.
 • Ходос Марина ( 9 клас) – математика, хімія, укр.мова та література, правознавство, російська мова.
 • Чернуха Денис ( 9 клас) – історія України.
 • Проценко Аліна ( 10 клас) – математика, біологія, екологія, правознавство, англійська мова.
 • Лукашенко Ігор ( 10 клас) –  укр.мова та література, історія України, російська мова.
 • Литвин Марія ( 11 клас) – обслуговуюча праця.
 • Артем’єв Віталій ( 11 клас) – російська мова.

 

Наші переможці

By   Листопад 3, 2017

Похожее изображение

З метою підвищення ефективності навчально-виховної роботи і фізичного виховання в загальноосвітніх навчальних закладах, популяризації та розвитку футболу, пропагування здорового способу життя, підвищення масовості дитячо-юнацького футболу, виявлення здібних футболістів та забезпечення дозвілля дітей  було проведено першість шкіл з міні футболу.
Де збірна школи  зайняла ІІ місце, команда юнаків 8 клас і молодші зайняли І місце. Тому у висновку Бобрицька ЗОШ зайняла загальне 1 місце.

p1240639 p1240668