Monthly Archives: Грудень 2017

Виставка робіт учнів гуртка “Умілі ручки” керівник: Гришаєнко А.А.

By   Грудень 22, 2017

Картинки по запросу гурткова робота

Роботу в гуртку планується так, щоб вона не дублювала програмний матеріал з праці, а щоб позакласні заняття розширювали і заглиблювали відомості по роботі з папером і картоном, тканиною, пластиліном, а також по роботі з іншими матеріалами.
Робота в гуртку «Умілі руки» – прекрасний засіб розвитку творчості, розумових здібностей, естетичного смаку, а також конструкторського мислення дітей.
Діти, побачивши готові вироби, порівнюють їх, знаходять переваги  і недоліки, критично відносяться до своєї роботи, у них виробляється аналітичний розум. Особливо важливо, що діти пізнають значущість своєї праці, його корисність для тих, що оточують.

img_2310img_2305img_2307

 

В гостях у казки

By   Грудень 22, 2017
Похожее изображение
22 грудня було проведено відкритий урок у 3 класі  «В гостях у казки». Діти показували свою обізнаність  у знанні казок. Гришаєнко Анна Анатоліївна та Тимощук Ірина Федорівна підготували цікаві завдання від чарівної казки – « З якої це казки», «Хто автор?», «Чия це річ?» та інші.  Цікавим було  те, що урок проводився двома мовами  українською та англійською. Діти знаходили  авторів  казок. Також казкові герої, які не змогли прийти на свято, надіслали телеграми учням.
Урок пройшло цікаво та весело.

img_2300 img_2290 img_2283 img_2296 img_2297 img_2285

Миколая зустрічаймо в цей святий і величний час…

By   Грудень 21, 2017

Картинки по запросу святий миколай листівка

Єх, дитинство! Таке швидкоплинне та безтурботне, омріяне в казках, оспіване в піснях, задароване подарунками. До речі про подарунки. Яке із найочікуваніших дитячих свят, коли з вечора вкладаєшся спати, а сну немає, бо вже не терпиться дочекатися наступного ранку і зазирнути, затамувавши подих, під подушку? Правильно – це свято Святого Миколая Чудотворця, свято слухняних дітей та приємних сюрпризів. А якщо окрім подарунків ми маємо ще й видовища, які талановито розігрують маленькі актори  – це вже свято і для дорослих, батьків, вчителів і всіх охочих помилуватись фантастичною історією.
Чарівну виставу до свята Святого Миколая представили учні  6 класу. Під керівництвом Радченко Ю.М. Діти із задоволенням перевтілювались у казкових персонажів.
Діти проявили не тільки свої акторські таланти. Під час свята лунали прекрасні пісні. Гості свята отримали велике задоволення від побаченого. Наприкінці свята Святий Миколай одарував всіх присутніх дітей солодкими подарунками.

 Казка вже помчалась вдаль

 Та залишилась мораль

 Серед діток знає кожен,

 Що добро лиш переможе…

А отже рівно через рік знову є сенс зазирнути під подушку….

img_2278 img_2276 img_2277 img_2301

Інтегрований урок

By   Грудень 20, 2017

Картинки по запросу діти в школі анімації

Поняття «інтеграція» – це процес пристосування і об’єднання розрізнених елементів в єдине ціле при умові їх цільової та функціональної однотипності.
В перекладі з латинської «інтеграція» означає «відтворення».Виникла інтеграція як явище фундаментальних наук на фоні своєї протилежності – диференціації. Вона заклала  основи і необхідність інтеграції.
19 січня  у 2-му класі вчитель Денисович А. В. провела відкритий інтегрований урок на тему:  “Хто ж це святий Миколай”. Цікавим та захоплюючим став для учнів цей урок позакласного читання і української мови з використанням ігрових та інноваційних технологій “кейс-урок” , в ході якого другокласники дізналися про доброчинні справи святого Миколая, милосердя. Ознайомилися з основними правилами листування, структурою листа, його мовним оформленням, вимогами до написання адреси на поштовому конверті, написали листа, заспівали пісню про Миколая. Вшановуючи традиції українського народу, в цей день від Миколая діти одержали тістечка-медівнички “миколайчики”.     Учні  засвоїли , що найбільше щастя в житті – це робити добро.

img_2272img_2273img_2275

 

 

 

Благодійна акція “Подаруй дитині радість”

By   Грудень 20, 2017
Похожее изображение
Кожна дитина з нетерпінням чекає чудове свято – День Святого Миколая. Як це чудово, коли у дитини є сім’я   і люди, які постійно потурбуються про те, щоб «Миколайчик» приніс подарунок під подушку. Але, на жаль , є дітки, які навіть не уявляють, як це мати сім’ю , турботу і ласку.
Учні Бобрицької  ЗОШ І-ІІІ  школи дізналися, що є багато діток, які потребують допомоги інших людей. Тому вирішили долучитися  до благодійну акцію до Дня Святого Миколая , під час якої були зібрані необхідні речі : засоби особистої гігієни, одяг, взуття, канцтовари, книжки , розмальовки , іграшки , солодощі . Все це було передано до дитячого будинку “Надія” в селі Мокрець.
img_2253

img_2255

 

 

 

14 грудня- День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

By   Грудень 14, 2017
Картинки по запросу чорнобиль
Вже давно віддзвеніли чорнобильські дзвони, а ми все ще пам’ятаємо тих, хто пішов у вогонь, – вони увійшли у стогін і душу і болем  до дна:
Рахунок буде 904.
Усіх поіменно у незабуття.
І буде суд,  який поверне віру,
Та не поверне молоді життя.
Хто квітень наш отак підступно зрадив,
Що стільки горя, аж рида весна?
І хто тепер такій біді зарадить?!
Щоб жив Дніпро і щоб жила Десна.
В історії нашого багатостраждального народу чимало скорботних дат, спогад про які пронизує сердце гострим болем. Одна з них – 26 квітня 1986 року, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. Проте Чорнобиль і досі є незагоєною раною.
Указом Президента України від 10 листопада 2006 року №945 «Про день вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» встановлено День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який відзначається щороку 14 грудня. У цей день у 1986 році було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

img_2245 img_2247

 

 

1 грудня- Всесвітній день боротьби зі СНІДом

By   Грудень 1, 2017
Картинки по запросу 1 грудня день боротьби зі снідом
1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Всесвітній день боротьби зі СНІДом став одним з найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і важливою можливістю для підвищення рівня обізнаності про це захворювання та його профілактику. Він був заснований в 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров’я, і вперше цей день відзначався 1 грудня 1988 року.
Україна залишається лідером у Європі за масштабами поширення ВІЛ-інфекції. В Україні з ВІЛ-інфекцією живе до 250 тисяч осіб і тільки лише кожен другий знає про свій діагноз. Станом на 1 квітня 2017 року на обліку в Україні перебуває 132 714 ВІЛ-позитивних пацієнта.
Цього дня і в Бобрицькій школі відбулися заходи, щодо ознайомлення та профілактики ВіЛ – інфекції. Учням 7- 11 класів була проведена цікава та змістовна лекція, учні мали згоду ознайомитися з сучасними статистичними даними по захворюваності на  ВІЛ/СНІД в нашому районі, а також переглянути цікавий та змістовний документальний фільм.