Архів за день: Лютий 6, 2018

Вечір зустрічі випускників школи

Похожее изображение

Третього  лютого школа гостинно зустріла своїх випускників. Зібралися традиційно всі, хто закінчив Бобрицьку школу, однак найбільше чекали ми на ювілярів: тих, хто закінчили школу 10, 15, 20  років тому. Перші ж слова ведучих свята налаштували присутніх на зустріч із юністю, друзями, вчителями.
Всього було за 10 чи 11 років навчання, про це згадували класні керівники ( Обіух М.К.  Белехова Н.Г., Прототопова К.М. ) і випускники. Ці спогади переривали на коротку мить виступи юних артистів. З актової зали гості продовжили екскурсію школою, завітали до класних кімнат, до свого навчального кабінету та «робочого місця».
Дякуємо всім, хто завітав цього дня (і не тільки) до школи. Нам приємні слова вдячності за науку, за збереження духу знань і творчості. Сьогодні більшість випускників, які проживають у Бобрику чи в розташованих поруч селах, уже привели до школи своїх дітей і є першими помічниками у вирішенні важливих питань життєдіяльності закладу. Школа дякує всім, хто знайшов час для приємних зустрічей. Бажаємо миру, здоров’я, наснаги.

img_3053 img_3055 img_3057 img_3059