Monthly Archives: Березень 2018

Шевченківська декада

By   Березень 23, 2018

Картинки по запросу шевченко тарас картинки

Перші весняні дні для шанувальників літературної  спадщини Великого Кобзаря – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.
Щороку на початку березня  в  КЗ « Бобрицькому НВО ЗЗСД-ЗДО» відбувається низка заходів, яку традиційно називають Шевченківською декадою.
Розпочався тиждень 12.03.08. урочистою лінійкою «Шевченкіана-2018»   де було оголошено про відкриття Шевченківської декади  та ознайомлено з планом заходів. Класними керівниками були проведені виховні години «Ми чуємо тебе, Кобзарю»
Також було проведено конкурс дитячих малюнків «І мене в сім’ї великій…».
Учні  демонстрували свої акторські здібності під час уроку-вистави «Зустріч із Шевченковими героями». Мета цього заходу: повторити й узагальнити матеріал про творчість Т. Шевченка, розвивати логічне мислення,  навички виразного читання напам’ять, акторські та ораторські здібності; виховувати естетичний смак, свідому громадянську позицію, кращі людські якості.
Слово безсмертного Кобзаря і досі вражає серця юних школярів образністю, мудрістю, силою віри у майбутнє України. Вірші, уривки з поем емоційно звучали на конкурсі майстрів виразного читання «Оживають сторінки з Кобзаря». У конкурсі взяли участь учні 1 – 9-х класів.
Учні 10 класу прийняли участь в районній акції «Шевченківські читання», де представили нашу рідну школу на досить високому рівні.
 Закінчувалась  Шевченківська декада яскравою поїздкою учнів до парку ім.      Т.Шевченка і урочисте покладення квітів до  пам’ятника.
Шевченківські тижні пройшли на високому рівні. Усі заплановані заходи було проведено вчасно і результативно. Учні із задоволенням брали участь у роботі та показали добрі знання із життєвого і творчого шляху Тараса Шевченка, За що були і нагороджені на урочистій лінійці під час підведення підсумків (23.03.08)
Таким чином, творчість Т. Шевченка є імпульсом до розуміння суті української історії, життя народу. Із упевненістю можна говорити, що «Шевченко виступає сьогодні духовним будівничим нашої держави», через сприйняття поетової спадщини народ України «національно самостверджується, морально зміцнюється, духовно очищується».

 

img_0303img_0322img_0327img_0325p1240953

p1240956 p1240969 p1240984

Змагання з баскетболу

By   Березень 19, 2018

Похожее изображение

16 березня  2018 року на базі КЗ “Бобрицького НВО ЗЗСД-ЗДО” відбулися районні змагання з баскетболу серед збірних команд юнаків та дівчат сільських загальноосвітніх навчальних закладів.
Це було справжнє видовище. Вболівальники стали свідками найзапеклішої боротьби, найщиріші емоції охоплювали кожного присутнього в залі.
За результатами змагань команди посіли такі місця:
1 місце – Бобрицьке НВО
1 місце- команда юнаків 9 клас і молодші.
2 місце- команда дівчат 9 клас і молодші.
2 місце- збірна команда юнаків школи.
2 місце- збірна команда дівчат школи.

Вітаємо переможців і бажаємо надалі бути лідерами!

p1240815 p1240835 p1240946 p1240950

 

 

Святковий концерт до 8 березня

By   Березень 15, 2018

Похожее изображение

Нарешті настав цей березневий день, коли сильна стать може задовольнити всю прекрасну половину людства подарунками, кольорами почуттів і радості. У цей день жінка – це перш за все чуйність, вона заполоняє повітря своєю шикарністю та витонченістю. Недарма жіночий день святкують саме на початку весни, адже жінка і є тим початком як життя, так і гармонійності, вишуканості.
     Всі діти щиро вітали своїх вчителів, а хлопчики своїх однокласниць. Не менш приємним подарунком для вчительського чарівного жіночого колективу став концерт. У ньому брали участь учні як старших, так і молодших класів. Вони порадували своїм співом, звабливими та запальними танцями, зворушливими віршами.  Вчителів зачарувала мрійлива атмосфера, яку створили ведучі: Проценко Аліна та Лукашенко Ігор.
    Тож вмійте дивувати жінок, бережіть їх і даруйте їм радість та позитивні емоції не лише 8-го березня, а й щодня. Зі святом любі і дорогі представниці прекрасної статі, щастя вам, ніжності, кохання!

p1240912 p1240913 p1240923 p1240930 p1240919p1240920

“Жінка-найчарівніше творіння Землі!”

By   Березень 13, 2018

Вітаємо, любі, вас із ВЕСНОЮ!
Нехай і не є вона дуже рясною,
Але у душі вона майже прийшла
І посмішки щирі вам принесла!
Ці посмішки людям ви віддавайте,
До них частину душі додавайте,
І шарму жіночого трохи вкладайте,
Парфумів краплинами це поливайте,
Весело все у житті ви сприймайте –
І ЩИРІ ВІТАННЯ від нас ви приймайте!

Похожее изображение