Daily Archives: Березень 23, 2018

Шевченківська декада

By   Березень 23, 2018

Картинки по запросу шевченко тарас картинки

Перші весняні дні для шанувальників літературної  спадщини Великого Кобзаря – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.
Щороку на початку березня  в  КЗ « Бобрицькому НВО ЗЗСД-ЗДО» відбувається низка заходів, яку традиційно називають Шевченківською декадою.
Розпочався тиждень 12.03.08. урочистою лінійкою «Шевченкіана-2018»   де було оголошено про відкриття Шевченківської декади  та ознайомлено з планом заходів. Класними керівниками були проведені виховні години «Ми чуємо тебе, Кобзарю»
Також було проведено конкурс дитячих малюнків «І мене в сім’ї великій…».
Учні  демонстрували свої акторські здібності під час уроку-вистави «Зустріч із Шевченковими героями». Мета цього заходу: повторити й узагальнити матеріал про творчість Т. Шевченка, розвивати логічне мислення,  навички виразного читання напам’ять, акторські та ораторські здібності; виховувати естетичний смак, свідому громадянську позицію, кращі людські якості.
Слово безсмертного Кобзаря і досі вражає серця юних школярів образністю, мудрістю, силою віри у майбутнє України. Вірші, уривки з поем емоційно звучали на конкурсі майстрів виразного читання «Оживають сторінки з Кобзаря». У конкурсі взяли участь учні 1 – 9-х класів.
Учні 10 класу прийняли участь в районній акції «Шевченківські читання», де представили нашу рідну школу на досить високому рівні.
 Закінчувалась  Шевченківська декада яскравою поїздкою учнів до парку ім.      Т.Шевченка і урочисте покладення квітів до  пам’ятника.
Шевченківські тижні пройшли на високому рівні. Усі заплановані заходи було проведено вчасно і результативно. Учні із задоволенням брали участь у роботі та показали добрі знання із життєвого і творчого шляху Тараса Шевченка, За що були і нагороджені на урочистій лінійці під час підведення підсумків (23.03.08)
Таким чином, творчість Т. Шевченка є імпульсом до розуміння суті української історії, життя народу. Із упевненістю можна говорити, що «Шевченко виступає сьогодні духовним будівничим нашої держави», через сприйняття поетової спадщини народ України «національно самостверджується, морально зміцнюється, духовно очищується».

img_0303img_0322img_0327img_0325p1240953

p1240956 p1240969 p1240984