Архів за день: Травень 4, 2018

Тиждень психології

Картинки по запросу тиждень психології картинки

Тиждень психології у школі був запланований на 23-27 квітня, оскільки Всеукраїнський день психолога святкують 23 квітня.

Тиждень психології  зайняв своє місце серед інших предметних тижнів, оскільки з психологією пов’язаний увесь навчально-виховний процес. А. Макаренко писав: «Педагогіка – це майстерня, а психологія – інструмент, яким там працюють». Предметний тиждень із психології  Радченко Ю.М. організовула з метою реалізації психологічного супроводу, розширення і поглиблення знань учнів з психології, розвитку в них інтересу до цієї науки, збагачення знань про внутрішній світ власної особистості та особистості інших людей, прагнення до самопізнання, розкриття творчого потенціалу школярів, створення позитивного емоційного настрою.
Під час тижня проводились  заходи, що охоплюють різні види діяльності: конкурси, ігри, тренінгові заняття, лекції, інтегровані уроки, презентації, години спілкування, анкетування, тестування, виставки малюнків та плакатів. Участь приймали учні, вчителі і батьки.
Тиждень планувався завчасно, так як він потребує ретельної підготовки. До роботи залучалися всі:  соціальний педагог, класні керівники, учні різних вікових категорій.  вибиралася тематика тижня, складався план, розроблялися заходи для учнів усіх класів школи. Враховувалися  вікові та індивідуальні особливості школярів. Закінчився тиждень підбиттям підсумків та нагородження переможців.

img_0545 img_0589 img_0540 img_0591 img_0527 img_0593

Юні пожежники

Похожее изображение

Щодня в нашій державі виникає в середньому 130-140 пожеж, на яких гине 10-12 чоловік, знищуються значні матеріальні цінності. Одна з поширених причин виникнення пожеж — це пустощі дітей з вогнем. Кількість таких пожеж вдається звести до мінімуму там, де серед дітей постійно проводиться роз’яснювальна і виховна робота.
У нашій школі створені дружини юних пожежників НОНСТОП з учнів 8-10 класів.
27 квітян була проведена агітаційна робота команд НОН-СТОП серед учнів району. Лейтмотив виступу – “тепер ми не просто банда – ми пожежників команда”.
Учасники взяли участь в таких конкурсах: «Візитка», «Домашнє завдання», «Соціальний плакат».
Як відзначили члени журі, кожна команда творчо підійшла до вирішення завдання та оригінально розкрила темaтику безпеки життєдіяльності. Сподіваємось, що кожен з присутніх зробив для себе висновок.
Якщо, ви хочете врятувати своє життя та життя своїх близьких, будьте завжди уважні і обачливі, запам’ятайте всі правила поведінки в екстремальних ситуаціях і бережіть своє життя, бо воно дається лише один раз!

img_0560 img_0563 img_0556 img_e0564

31 річниці Чорнобильської катастрофи присвячується…

Похожее изображение

26 квітня 1986 року. Ця дата навіки записана в історію людства чорними буквами. Це трагедія, з якою не зрівняється жодна відома до цих пір катастрофа.
З нагоди відзначення сумної для історії України дати – Дня Чорнобильської трагедії та з метою формування і розвитку патріотичного та екологічного виховання учнів у нашій школі під керівництвом педагога-організатора Лісовської О.М.  проведено виховний захід «Чорнобильська трагедія: погляд через роки», де мова йшла про події 26 квітня 1986 року, про наслідки аварії на ЧАЕС, захід супроводжувався переглядом слайдів.
Під час заходу звучали пісні про Чорнобиль. Присутні вшанували хвилиною мовчання ліквідаторів наслідків аварії. Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю. Священна пам’ять про всенародний подвиг ніколи не зітреться з історії людської, не згасне у віках.

p1250266 p1250268 p1250271 p1250270

Навчальна евакуація

Картинки по запросу шкільна евакуація

У світлі останніх подій у державі і взагалі, на випадок пожежі чи іншої надзвичайної ситуації, у школах проводяться навчання для дітей.
24 квітня 2018 року проведено планове відпрацювання нормативів евакуації учнів та працівників із будівлі  Бобрицького НВО. В заході взяли участь учні 1- 11 класів, вчителі, технічні працівники, обслуговуючий персонал.
Евакуація почалася за сигналом «Увага! Всім» о 12годині 00 хвилин. Діти покинули приміщення школи спокійно та організовано.Школа вклалася у нормативний час для даного навчального заходу – евакуація тривала 3 хвилини.
Усі учні по класах разом з класними керівниками, вчителі-предметники, обслуговуючий персонал вишикувалися на подвір’ї школи.

p1250263 p1250264