Daily Archives: Грудень 11, 2018

By   Грудень 11, 2018

Морозні, сніжні дні вже зовсім скоро почнуть володарювати. Саме в цей період беззахисними стають птахи, що залишилися зимувати на. Тому вже декілька років поспіль учні нашої школи активно підтримують природоохоронну акцію «Щедра годівниця»

Зимуючі птахи не залишаться без нашої допомоги!p1260063p1260061p1260059

ТИЖДЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

By   Грудень 11, 2018

1 2 4

З 03.12.2018 по 07.12.2018 р. в КЗ ,, Бобрицьке НВОЗЗСО-ЗДО,, проходив тиждень іноземної (англійської) мови. Протягом п’яти днів були проведено різноманітні конкурси, квести, змагання. Відкриттятижнявідбулося в понеділок. На лінійці було повідомлено план тижня англійської мови. Протягом тижня, учням 2-4 класів було запропоновано переглянути мультфільми по темі, яку вони вивчають на даний момент, учням 5-8 класів – презентації про Великобританію, Лондон, найвідоміші історичні місця Англії. Після перегляду учні поділилися своїми враженнями.

З учнями1-го класу були проведені проектні роботи на найкраще виготовлення  літери .Для учнів 2-4 класів були проведені змагання на найкращий малюнок до вірша, на найкраще розфарбовування слова та змагання-вікторина  «AreyougoodatEnglish?».Для учнів 5-8 класу були проведені змагання на найкращий малюнок до вірша, на найкращий переклад вірша, на найкращу стінгазету та змагання-вікторина  «AreyougoodatEnglish?», а також квест.

У 5 класі був проведений відкритий урок на тему ,, Улюблені страви британців ,,Для учнів 8-го-11-ого класів були проведені змагання на найкраще виконання вірша, перегляд презентації на тему «Знайома і незнайома Британія», “GreatBritain”, “London”, змагання-вікторина  «HowdoyouknowEnglish?», виготовлення стінгазет на тему,, Збережемо Землю,, та ,, Моя сім’я,,.

В кінці тижня визначили переможців, активних учасників тижня та нагородили грамотами, дипломами та медалями.