Monthly Archives: Лютий 2019

ТИЖДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

By   Лютий 21, 2019

 Уже традиційно  в Бобрицькому НВО  пройшов  Тиждень рідної мови. Найрізноманітніші заходи  тривали  упродовж тижня. Це і конкурси, й виставки, і концертні програми, і просто змагання, а також цікаві уроки про скарби рідного  слова, класні години. Цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить цікавою. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам’ять про видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є.

Метою всіх проведених заходів було: донести до учнів красу і багатство української мови; формувати відчуття краси рідної мови; розвивати мовленнєві здібності учнів; збагачувати та виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя.

З нагоди відкриття Тижня рідної мови мови  пройшла загальношкільна лінійка «І йшли віки, і були українці, і створили слово українське»,овний вернісаж між учнями 10-11  класів на чолі Обіух М.К., виставка ” Зразковий зошит”, тематична виставка ” Рідна мова калинова”, українознавча гра в молодшій школі.

3-11-1 1 7

ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

By   Лютий 21, 2019
Мамо, не плач. Я повернусь весною.
У шибку пташинкою вдарюсь твою.
Прийду на світанні в садок із росою,
А, може, дощем на поріг упаду.
Голубко, не плач. Так судилося, ненько,
Вже слово матусю не буде моїм.
Прийду і попрошуся в сон твій тихенько,
Розкажу, як мається в домі новім.
Мені колискову Ангел співає
І рана смертельна уже не болить.
Ти знаєш, матусю, тут сумно буває,
Душа за тобою, рідненька, щемить.
Мамочко, вибач за чорну хустину,
За те, що від нині будеш сама.
Тебе я люблю. І люблю Україну.
Вона, як і ти, була в мене одна

Їх назвали Небесною сотнею – українців які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей. За цю самопожертву українці їх канонізували – за велінням серця долучили до сонму Небесного воїнства на чолі з архистратигом Михаїлом, аби захищали країну від лиха, пильнували й оберігали її з небес… .

20 та 21 лютого в Бобрицькому НВО пройшли Дні пам”яті Героїв Небесної Сотні.У рамках тижня пройшли тематичні виховні години “Героям Слава”, просвітницький захід патріотичного спрямування «Герої не вмирають», покладання квітів до меморіальної дошки Героїв Небесної Сотні, показ документального фільму «Зима, що нас змінила», тематична лінійка-реквієм приурочена пам’яті Небесної Сотні, виставка малюнків « Ми пам’ятаємо», книжкова виставка «Героям Небесної Сотні … присвячується.”

6-1 15 14 16

 

 

 

 

 

 

ЗУСТРІЧ ДРУЗІВ

By   Лютий 7, 2019

Дугого лютого, за доброю традицією, наша школа відчиняє свої двері й з нетерпінням чекає на своїх колишніх випускників. На такі зустрічі ми запрошуємо випускників, в яких за плечима  40, 30, 20, 10 років після закінчення школи. Школа – це місто дитинства, де виріс, стежками якого ходив, зустрічався і дружив. І де був щасливим. До свята готуємося, вже починаючи із вересня, розсилаємо запрошення і учням колишнім і, обов’язково, вчителям, які вже на заслуженому відпочинку… Такі зустрічі необхідні всім нам, тому що лише в школі ми відчуваємо себе в Країні Дитинства…

Літа, мов ріки, веснами пливуть,

І вороття до них нема ніколи.

Торуючи у завтра світлу путь,

Не забуваємо Ви своєї школи.

 Тому й ідуть до школи залюбки

На зустріч з юністю, учителями,

Забувши про турботи і роки,

Ті, хто були колись випускниками.

І школа зустрічає радо всіх,

Вона завжди чекає цього свята.

І згадує усіх дітей своїх,

Хоч і було у неї їх багато.

 Цей вечір зустрічі дарує нам надію

І сподівання щирі нам усім,

Що ми є дружною єдиною сім’єю,

Бо школа наша – це наш другий дім.

p1260477

p1260489

p1260521