Daily Archives: Березень 15, 2019

205-річчя з Дня народження Тараса Шевченка

By   Березень 15, 2019

Щороку, напередодні 9 березня, весь світ вшановує Великого Кобзаря України – Тараса Шевченка. У  нашій школі вже традиційно Шевченківські дні розпочалися з урочистої лінійки “Вічне слово Кобзаря”, яку підготували учні 7 та 11 класу. Одинадцятикласники нагадали школярам основні етапи життя великого поета, читали поезії, присвячені Тарасу Шевченку.

У шкільній бібліотеці було оформлено тематичну виставку  “Великий син великого народу”, а в класах відбулися вікторини, години спілкування, круглі столи, літературні вітальні, конкурси читців присвячені 205-й річниці від дня народження Кобзаря.

Ми впевнені, що це свято поезії та інші заходи, які відбулися в школі, допоможуть молодому поколінню зрозуміти та усвідомити неоціненний вклад Тараса Шевченка в зародження та розвиток української літератури, культури, нашої державності.

1 2 3 5 p1260697 p1260699 p1260705p1260708

8 БЕРЕЗНЯ

By   Березень 15, 2019

Відшуміла зима своїми заметілями, відхурделила сніжними віхолами, а на зміну їй прийшла чарівна, принадна красуня-весна. Тож не даремно саме в цей час ми святкуємо один із найкращих, найсвітліших днів — свято жінок. В усі часи, по всьому світу жінка викликала особливе відношення, адже вона уособлювала ніжність, красу, надзвичайну зворушливість і чутливість

Тож наше свято ми присвячуємо жіночності, віддаємо данину любові й захоплення тим, до кого ми звертаємося в радості й печалі,— нашим бабусям, матерям, сестрам — берегиням нашого роду. Любі! Щиро вітаємо вас зі святом весни, із днем 8 Березня. Зичимо здоров’я дзвінкої криниці, хліба запашного з української пшениці, рум’янців від калини, щоб були щасливі кожної днини.

Квітніть, дорогенькі, на білому світі, як тії троянди пишні, і хай же вам сонечко сяє привітно, квіти всміхаються рясно, а роки хай будуть щасливі й прекрасні. Вас вітає сама весна.

Весна — найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються з далеких країв птахи, квітнуть дерева, зодягаючись у зелень; гаї перегукуються голосним пташиним співом. Прийшла весна!

p1260667 p1260670p1260682