Daily Archives: Вересень 2, 2019

By   Вересень 2, 2019

p1270193 p1270194 p1270206 p1270208 p1270221 p1270248 p1270251 p1270250

Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.

Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято вчителів та учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.

1 вересня в Бобрицькому НВО пройшло свято Першого дзвоника!

26  учнів нашої школи вперше сядуть за парти, а для  учнів 11-х класів, цей дзвоник розпочав останній шкільний рік.

Директор школи Гарачук О.В. привітала всіх з чудовим святом 1 Вересня – Дня  Знань, який відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажав всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

На святі були присутні діти, батьки, вчителі, почесні гості, серед яких начальник відділу освіти Великодимерської громади Бодня   Олександр Володимирович, методист Великодимерської ОТГ та селищний староста Литвин Микола Григорович.
І ось настала зворушлива та довгоочікувана мить – мить коли лунає Перший Дзвоник. На перший урок покликав  хвилюючим акордом шкільний дзвінок.

На урочистому зібранні  звучали привітання на адресу учнів і викладачів, всіх, завдяки кому ми маємо таку чудову можливість – бути освіченими людьми!

Здоров’я Вам і благополуччя! Миру і любові!