День Миру

21 вересня  по всьому світу відзначають Міжнародний день миру(англ. International Day of Peace). Щороку 21 вересня люди в різних куточках земної кулі так чи інакше віддають данину миру. Це свято покликане змусити всіх не тільки задуматися, але й зробити що-небудь заради миру.

ДЕНЬ МИРУ В УКРАЇНІ ВСТАНОВЛЕНИЙ УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА В 2002 РОЦІ І ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ЩОРІЧНО 21 ВЕРЕСНЯ – В МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ. ТАКИМ ЧИНОМ УКРАЇНА ПІДТРИМУЄ РІШЕННЯ ГЕНЕРАЛЬНОЇ АСАМБЛЕЇ ООН І ПІДТВЕРДЖУЄ ВІДДАНІСТЬ КРАЇНИ ІДЕАЛАМ МИРУ.

ПЕДАГОГІЧНИЙ ТА УЧНІВСЬКИЙ КОЛЕКТИВИ, ДОЛУЧАЮЧИСЬ ДО МІЖНАРОДНОЇ СПІЛЬНОТИ й НЕ ЛИШЕ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВІДЗНАЧЕННІ ЦЬОГО ДНЯ, А Й ПРОВЕли РЯД ЗАХОДІВ У РАМКАХ ТИЖНЯ МИРУ УПРОДОВЖ ЦЬОГО ТИЖНЯ.

Тож цей тиждень розпочався лінійкою «Так миру хочу… Дуже хочу миру!» Протягом тижня проходили виховні лінійки на тему: “Ми за МИР”, учні школи влаштували конкурс малюнків на асфальті та стінгазет