Екологічна акція ” Прибери папірець”

15 вересня у всьому світі відбудеться наймасштабніша екологічна акція World Cleanup Day – Всесвітній день прибирання.

Україна – одна із 150 країн – учасників еко-руху.

Ідея руху World Cleanup Day народилася в Естонії у 2008 році. Саме тоді 50 000 людей зібралися для того, щоб позбавити країну від сміття за один день.

Історія успіху естонського дня прибирання рознеслася по всій земній кулі та виросла в наймасштабнішу екологічну акцію в усьому світі.

“Зелена хвиля” прибирань почнеться в Новій Зеландії і закінчиться через 36 годин на Гаваях.

Волонтери по всьому світу зберуться разом і позбавлять від сміття вулиці, парки, ліси, пляжі, моря і річки нашої планети.

Ініціатори акції планують вивести на цю акцію 5% населення всієї планети!

46 7

21 вересня  Бобрицьке  НВО також взяло участь в ” Зеленій хвилі” ініціаторами якої були  учні молодших класів та їх керівники.Також  учні старших класів взяли активну участь у цій важливій справі.Для збереження навколишнього середовища потрібно терміново очистити планету від поліетилену. Тому школярі долучилися до цієї важливої справи та показали на власному прикладі, що все в руках людей.