By   Травень 17, 2018

Картинки по запросу 9 травня

Страшна і кривава була Друга світова війна – найжорстокіша з війн в усій історії людства. Втягнувши у свій кривавий мир майже всі народи світу, вона принесла на нашу землю страшні руїни, знищила неоцінені скарби, які людство накопичувало багато століть.
9 травня – День Перемоги – свято і світле, і сумне одночасно. З одного боку, наша армія здобула перемогу, звільнила нашу країну. Але все це дуже дорогою ціною – мільйонів життів, річок сліз і безліччю покалічених доль. Подякувати ветеранам – живим і померлим – за їхній подвиг у день 9 травня – найменше, що ми можемо зробити.
Напередодні свята кожен клас виготовив тематичні стінгазети, а класні керівники 1-11- х класів провели урок пам’яті «Свято зі сльозами на очах».
Також учнівський та педагогічний колектив нашої школи приєднався до сільських заходів із вшанування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом.
Старшокласники та педагогічний колектив школи взяли участь у покладанні квітів до Меморіалу на честь загиблих у війні та вшанували пам’ять хвилиною мовчання.

p1250274 p1250324 p1250281 p1250302 p1250310 p1250305