By   Жовтень 24, 2017

Похожее изображение

Закінчується жовтень – найкрасивіша осіння пора, коли дерева вбрані у теплі різнобарвні кольори. Нажаль, природа готується до зимового відпочинку і рослини скидають на землю своє гарне вбрання. Це означає, що слід прибирати пришкільну територію від опалого листя. Учні 1-11 класів із необхідним, принесеним з дому приладдям, дружно вийшли на вулицю та під керівництвом своїх класних керівників та інших вчителів прибрали закріплені за класами ділянки. Слід наголосити, що цьогорічне осіннє прибирання пройшло організовано та швидко.
Поряд зі школярами лопати, віники і граблі до рук взяли і вчителі. Своїм вихованцям вони особистим прикладом доводять: подібні заходи мають об’єднувати всіх навколо однієї мети – піклування про довкілля та підтримання навколишнього середовища у належному стані.
Після прибирання, переконані учні, територія навчального закладу виблискуватиме чистотою. І в силах кожного учня, щоб вона залишалася такою і надалі.

img_2055 img_2071 img_2067 img_2076 img_2082 img_2091 img_2079 img_2073