Перший дзвоник

Свято знань  в Бобрицькому НВО традиційно розпочалось з урочистої лінійки.Шкільна родина прийняла у свої обійми першокласників таких радісних, таких схвильованих. Право розпочати навчальний рік надалось  директоруp1250592p1250577 школи Гарачуку Олексію Володимировичу, який привітав всіх з чудовим святом 1 Вересня – Дня  Знань, який відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажав всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

На святі були присутні діти, батьки, вчителі, почесні гості.На урочистому зібранні  звучали привітання на адресу учнів і вчителів, всіх, завдяки кому ми маємо таку чудову можливість – бути освіченими людьми!

Здоров’я Вам і благополуччя! Миру і любові!