By   Грудень 11, 2018

1 2 4

З 03.12.2018 по 07.12.2018 р. в КЗ ,, Бобрицьке НВОЗЗСО-ЗДО,, проходив тиждень іноземної (англійської) мови. Протягом п’яти днів були проведено різноманітні конкурси, квести, змагання. Відкриттятижнявідбулося в понеділок. На лінійці було повідомлено план тижня англійської мови. Протягом тижня, учням 2-4 класів було запропоновано переглянути мультфільми по темі, яку вони вивчають на даний момент, учням 5-8 класів – презентації про Великобританію, Лондон, найвідоміші історичні місця Англії. Після перегляду учні поділилися своїми враженнями.

З учнями1-го класу були проведені проектні роботи на найкраще виготовлення  літери .Для учнів 2-4 класів були проведені змагання на найкращий малюнок до вірша, на найкраще розфарбовування слова та змагання-вікторина  «AreyougoodatEnglish?».Для учнів 5-8 класу були проведені змагання на найкращий малюнок до вірша, на найкращий переклад вірша, на найкращу стінгазету та змагання-вікторина  «AreyougoodatEnglish?», а також квест.

У 5 класі був проведений відкритий урок на тему ,, Улюблені страви британців ,,Для учнів 8-го-11-ого класів були проведені змагання на найкраще виконання вірша, перегляд презентації на тему «Знайома і незнайома Британія», “GreatBritain”, “London”, змагання-вікторина  «HowdoyouknowEnglish?», виготовлення стінгазет на тему,, Збережемо Землю,, та ,, Моя сім’я,,.

В кінці тижня визначили переможців, активних учасників тижня та нагородили грамотами, дипломами та медалями.