Тиждень “Вчимося доброти” у 2 класі

Протягом 1-5 жовтня у 2 класі проходив тематичний тиждень “Вчимося доброти”. Другокласники разом з класним керівником Ганжею І.В. з’ясовували значення слова “доброта” й сутність цього поняття, познайомилися з творами В.О.Сухомлинського і разом створили лепбук про творчу спадщину педагога, тлумачили зміст прислів’їв про добро і добрих людей, поповнили поличку буккроссингу новими книгами. А ще у Всесвітній день тварин взяли участь у наймасштабнішому в Україні уроці добра й гуманності, який організатори – благодійний фонд “Щаслива лапа” та зоозахисна ініціатива “UAnimals” – планують  зафіксувати за допомогою Національного реєстру рекордів України. Долучилися діти й до акції “5 картоплин”. Залишилося підбити підсумки тижня й завершити роботу над асоціативним кущем “Що таке доброта?”, де діти висловлювали свої думки, img_20181004_091551 міркування про доброту, стосунки між людьми  тощо.