By   Травень 4, 2018

Картинки по запросу тиждень психології картинки

Тиждень психології у школі був запланований на 23-27 квітня, оскільки Всеукраїнський день психолога святкують 23 квітня.

Тиждень психології  зайняв своє місце серед інших предметних тижнів, оскільки з психологією пов’язаний увесь навчально-виховний процес. А. Макаренко писав: «Педагогіка – це майстерня, а психологія – інструмент, яким там працюють». Предметний тиждень із психології  Радченко Ю.М. організовула з метою реалізації психологічного супроводу, розширення і поглиблення знань учнів з психології, розвитку в них інтересу до цієї науки, збагачення знань про внутрішній світ власної особистості та особистості інших людей, прагнення до самопізнання, розкриття творчого потенціалу школярів, створення позитивного емоційного настрою.
Під час тижня проводились  заходи, що охоплюють різні види діяльності: конкурси, ігри, тренінгові заняття, лекції, інтегровані уроки, презентації, години спілкування, анкетування, тестування, виставки малюнків та плакатів. Участь приймали учні, вчителі і батьки.
Тиждень планувався завчасно, так як він потребує ретельної підготовки. До роботи залучалися всі:  соціальний педагог, класні керівники, учні різних вікових категорій.  вибиралася тематика тижня, складався план, розроблялися заходи для учнів усіх класів школи. Враховувалися  вікові та індивідуальні особливості школярів. Закінчився тиждень підбиттям підсумків та нагородження переможців.

img_0545 img_0589 img_0540 img_0591 img_0527 img_0593