By   Лютий 21, 2019

Уже традиційно  в Бобрицькому НВО  пройшов  Тиждень рідної мови. Найрізноманітніші заходи  тривали  упродовж тижня. Це і конкурси, й виставки, і концертні програми, і просто змагання, а також цікаві уроки про скарби рідного  слова, класні години. Цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить цікавою. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам’ять про видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є.

Метою всіх проведених заходів було: донести до учнів красу і багатство української мови; формувати відчуття краси рідної мови; розвивати мовленнєві здібності учнів; збагачувати та виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя.

З нагоди відкриття Тижня рідної мови мови  пройшла загальношкільна лінійка «І йшли віки, і були українці, і створили слово українське»,овний вернісаж між учнями 10-11  класів на чолі Обіух М.К., виставка ” Зразковий зошит”, тематична виставка ” Рідна мова калинова”, українознавча гра в молодшій школі.

3-11-1 1 7