Юні пожежники

Похожее изображение

Щодня в нашій державі виникає в середньому 130-140 пожеж, на яких гине 10-12 чоловік, знищуються значні матеріальні цінності. Одна з поширених причин виникнення пожеж — це пустощі дітей з вогнем. Кількість таких пожеж вдається звести до мінімуму там, де серед дітей постійно проводиться роз’яснювальна і виховна робота.
У нашій школі створені дружини юних пожежників НОНСТОП з учнів 8-10 класів.
27 квітян була проведена агітаційна робота команд НОН-СТОП серед учнів району. Лейтмотив виступу – “тепер ми не просто банда – ми пожежників команда”.
Учасники взяли участь в таких конкурсах: «Візитка», «Домашнє завдання», «Соціальний плакат».
Як відзначили члени журі, кожна команда творчо підійшла до вирішення завдання та оригінально розкрила темaтику безпеки життєдіяльності. Сподіваємось, що кожен з присутніх зробив для себе висновок.
Якщо, ви хочете врятувати своє життя та життя своїх близьких, будьте завжди уважні і обачливі, запам’ятайте всі правила поведінки в екстремальних ситуаціях і бережіть своє життя, бо воно дається лише один раз!

img_0560 img_0563 img_0556 img_e0564