Інтегрований урок

Картинки по запросу діти в школі анімації

Поняття «інтеграція» – це процес пристосування і об’єднання розрізнених елементів в єдине ціле при умові їх цільової та функціональної однотипності.
В перекладі з латинської «інтеграція» означає «відтворення».Виникла інтеграція як явище фундаментальних наук на фоні своєї протилежності – диференціації. Вона заклала  основи і необхідність інтеграції.
19 січня  у 2-му класі вчитель Денисович А. В. провела відкритий інтегрований урок на тему:  “Хто ж це святий Миколай”. Цікавим та захоплюючим став для учнів цей урок позакласного читання і української мови з використанням ігрових та інноваційних технологій “кейс-урок” , в ході якого другокласники дізналися про доброчинні справи святого Миколая, милосердя. Ознайомилися з основними правилами листування, структурою листа, його мовним оформленням, вимогами до написання адреси на поштовому конверті, написали листа, заспівали пісню про Миколая. Вшановуючи традиції українського народу, в цей день від Миколая діти одержали тістечка-медівнички “миколайчики”.     Учні  засвоїли , що найбільше щастя в житті – це робити добро.

img_2272img_2273img_2275