Інтегрований урок

Картинки по запросу діти в школі анімації

Поняття «інтеграція» – це процес пристосування і об’єднання розрізнених елементів в єдине ціле при умові їх цільової та функціональної однотипності.
В перекладі з латинської «інтеграція» означає «відтворення».Виникла інтеграція як явище фундаментальних наук на фоні своєї протилежності – диференціації. Вона заклала  основи і необхідність інтеграції.
20 січня  у 2-му класі пройшов відкритий інтегрований урок на тему:  “Зв’язне мовлення та позакласне читання”. Цікавим та захоплюючим став для учнів цей урок позакласного  читання з використанням ігрових та інноваційних технологій на тему: «Давайте дружити», в ході якого другокласники подорожували зупинками, які мали назви: «Домашня», «Плутанина», «Творче читання», «Секрет». Засвоїли такі поняття як «дружба», «безкорислива дружба»,  гарно читали твори, розв’язували творчі завдання, ділилися своїми враженнями.

img_2272img_2273img_2275