By   Березень 15, 2019

Щороку, напередодні 9 березня, весь світ вшановує Великого Кобзаря України – Тараса Шевченка. У  нашій школі вже традиційно Шевченківські дні розпочалися з урочистої лінійки “Вічне слово Кобзаря”, яку підготували учні 7 та 11 класу. Одинадцятикласники нагадали школярам основні етапи життя великого поета, читали поезії, присвячені Тарасу Шевченку.

У шкільній бібліотеці було оформлено тематичну виставку  “Великий син великого народу”, а в класах відбулися вікторини, години спілкування, круглі столи, літературні вітальні, конкурси читців присвячені 205-й річниці від дня народження Кобзаря.

Ми впевнені, що це свято поезії та інші заходи, які відбулися в школі, допоможуть молодому поколінню зрозуміти та усвідомити неоціненний вклад Тараса Шевченка в зародження та розвиток української літератури, культури, нашої державності.

1 2 3 5 p1260697 p1260699 p1260705p1260708