Останній дзвоник 2018

Картинки по запросу шкільний останній дзвоник картинки

Усміхається весело травень,
Бо скінчилась навчальна пора,
І зібралась на дзвоник останній
Вся весела шкільна дітвора.

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника – 2018. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. По- сімейному теплим, традиційно яскравим і барвистим, а ще й виразно патріотичним – більшість учнів та учителів того дня одягнули вишиванки – видалося воно цьогоріч.
На шкільному подвір’ї нашої школи зібралися всі учні. Поруч з ними їх найрідніші люди: батьки, дідусі та бабусі, які пишаються своїми дітьми. Адже останній дзвоник – велике загальношкільне свято, яке підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями.
Із щирими словами побажань звернулися до учнів, вчителів та всіх присутніх директор НВО Гарачук О.В. та гості свята – заступник голови Великодимерської  громади Губський Микола Іванович, селищний староста с. Бобрик Литвин Микола Григорович. Дирекція школи підвела підсумок роботи за навчальний рік. Були нагороджені грамотами та подяками кращі вчителі школи та учні-переможці предметних районних олімпіад, конкурсів, змагань.
І ось хвилююча мить… Звучить мелодія останнього дзвоника, який сповістив присутніх про початок чудової пори – літніх канікул.
Свято вдалося! Чудового всім відпочинку, а випускникам-успіхів та вдачі на ЗНО!

p1250516 p1250522 p1250525 p1250526 p1250528 p1250555